Zagroda dla dziecka – w domu i w podróży

Zagroda dla dziecka – w domu i w podróży

0

Raczkujące i stawiające pierwsze kroki dziecko trzeba mieć cały czas na oku – wie o tym każdy rodzic. Chcąc zapewnić komfort i bezpieczeństwo zarówno dziecku, jak i sobie coraz więcej opiekunów kupuje kojce dla dzieci. Kojec sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, w domach, w ogrodzie czy podczas wyjazdów. Ich kompaktowa budowa i możliwość składania sprawia, że cieszą się one dużą popularnością!

Kojec dla dziecka

Jak stworzyć dla dziecka idealne miejsce do zabaw i rozrywki, aby mieć pewność, że będzie ono bezpieczne? Do niedawna najprostszym rozwiązaniem były maty kładzione na ziemi. Okazuje się jednak, że nieogrodzona powierzchnia daje maluchowi zbyt wiele swobody. Rozwiązaniem na miarę naszych czasów jest kojec – jest to nowoczesna zagroda dla dziecka, która uniemożliwi mu wędrowanie po mieszkaniu bez nadzoru. Kojce dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co znacząco ułatwi zakupy!

Jak zbudowany jest kojec? Kojec oparty jest na stabilnym stelażu wykonanym z lekkich materiałów. Wnętrze tworzy wygodna, sprężysta mata, na której dziecko może swobodnie się bawić czy nawet zasnąć. O bezpieczeństwo bają ściany boczne wykonane z trwałego materiału odpornego na ścieranie. Udogodnieniem dla starszego dziecka może być boczne wejście w formie tkaniny zapinane na zamek błyskawiczny. Kojec umieszczony jest na niewielkich nóżkach. Kojec utrzymany jest w wesołych kolorach, co z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Tkaniny są odporne na zabrudzenia, wnikanie wilgoci.

Kojec również na wakacjach

Nowoczesne kojce oferowane przez topowych producentów mogą być składane i transportowane – umożliwia to nie tylko lekka, składana konstrukcja, ale i dedykowany pokrowiec z rączkami. Kojec zabrany na wakacje nie zajmie wiele miejsca w samochodzie i pozwoli na wygodną i bezpieczną zabawę.