Zainteresowaniem rynkiem kryptowalut

Zainteresowaniem rynkiem kryptowalut

0

Czy ktoś spodziewał się tego, że technologia blockchain doprowadzi do tak ogromnego zainteresowania rynkiem kryptowalut? Chyba nie. Ale stało się. Chyba już nikt nie wyobraża sobie tego, że coiny miałyby zniknąć z powierzchni. Zresztą, chyba nie będzie to możliwe, jeżeli weźmie się pod uwagę wciąż to nowe pojawiajace się usługi, jak np. blockchain application development. 

Światowe spotkania na szczycie

Kolejnym dowodem na to, że zainteresowanie jest tak duże, jest Cryptocurrency World Expo. Są to dni, które zbierają specjalistów z całego świata, którzy to na bieżąco omawiają tematykę związaną z kryptowalutami. Wydarzenie ogromne, które organizowane m.in. przez taką blockchain development company, jak 10Clouds, po raz kolejny odbyło się w Polsce. Tak, ostatnie takie spotkanie miało miejsce w dniach 9-10 marca 2022 roku. W tym trudnym dla wielu osób okresie, nie zabrakło chętnych, którzy chcieli pochylić się nad tą jakże zawiłą tematyką.

O czym się mówi?

Właściwie to można by powiedzieć, że w szeroko pojętym znaczeniu omawiany jest blockchain software development. Ale byłoby to zbyt mało, ponieważ tematy, jakie poruszane są przez wielu mówców, są zdecydowanie ciekawsze. Jednym z omawianych tematów, były strategie inwestycyjne w kryptografii. Zdanie na ten temat wyrażali nie tylko polscy, ale również zagraniczni specjaliści, w tym chociażby Mike Satoshi.

Jaka jest przyszłość NFT? Opinią na ten temat dzieli się m.in. Tomasz Kopera z Blockchain Ventures Hub, Chris Perdek z Uniqly.io, Szymon Przybylski z Luart. Może na pierwszy rzut oka, takie nazwiska nic nie mówią. Trzeba jednak wierzyć, że były to właściwie osoby, jakie miały pełne prawo, aby wyrażać się w tym temacie.

Nie tylko Polska

Blockchain development, który widoczny jest m.in. przez blockchain application development, to temat interesujący nie tylko Polaków, ale także inne narody. Na te dwa dni, do Polski przybyła ogromna ilość osób z różnych krajów. Ale nie tylko scena Polska ma przyjemność organizować World Expo odnoszące się do kryptowalut. Są to o tyle ważne spotkania, że organizowane są one także w Berlinie, czy też szwajcarskim mieście Zug, nazywanym często “Crypto Valley”. Jak więc widać, znaczenie takich spotkań, jest duże. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ kryptowaluty znajdują coraz większą liczbę chętnych inwestorów. Zarówno, jeżeli mowa o Bitcoinach, jak również innych alt coinach, będących alternatywą dla BTC.