Zalety mebli technorattanowych

Zalety mebli technorattanowych

0

Technorattan to popularny materiał goszczący w ogródkach i na tarasach w wielu domach. Meble ogrodowe z technorattanu są eleganckie oraz stylowe, dzięki czemu pasują do bardzo wielu aranżacji. Są również lżejsze niż plastikowe czy drewniane meble, dlatego świetnie sprawdzą się również na niewielkich powierzchniach. Czym jest technorattan i jakie ma zalety?

Czym jest technorattan i jakie ma właściwości?

Technorattan to syntetyczny materiał, który imituje plecionkę naturalnego rattanu. Wyplata się go z pojedynczych pasków wytwarzanych z bardzo wysokiej jakości włókien polietylenowych lub poliuretanu. Technorattan nazywany jest także ekorattanem, rattanem syntetycznym czy sztucznym rattanem. Właściwości tego materiału sprawiają, że cieszy się on ogromną popularnością jako idealny surowiec na meble ogrodowe i tarasowe, akcesoria oraz dekoracje. Tym, co przede wszystkim wyróżnia technorattan, jest wytrzymałość. Oprócz tego technorattan jest również:

  •  łatwy do utrzymania w czystości
  •  odporny na warunki atmosferyczne
  •  przyjazny środowisku
  •  elegancki
  •  odporny na plamy
  •  odporny na odbarwienia

Oferta salonu DessiHome

Sklep z meblami ogrodowymi DessiHome oferuje szeroki wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych, jak i poszczególne elementy, dzięki którym możemy sami skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.