Znaczenie podwieszki dwustawowej w procesie rehabilitacji

Znaczenie podwieszki dwustawowej w procesie rehabilitacji

0

Poważne złamania, choćby takie, które dotyczą nie tylko kończyn dolnych, ale również górnych, mają swoje niemożliwe do zbagatelizowania konsekwencje. Można powrócić po nich do pełnej sprawności, wymaga to jednak rehabilitacji, często znacznie dłuższej niż ma to miejsce w przypadku złamań jednej tylko kończyny.

O sukcesie decyduje jednak nie tylko zaangażowanie rehabilitanta oraz pacjenta, który znajduje się pod jego opieką. Wcale nie mniej istotny okazuje się być odpowiedni sprzęt. Tu na pierwszy plan zdaje się wysuwać podwieszka dwustawowa nieprzypadkowa uważana za rozwiązanie o kluczowym znaczeniu.

O tym, że podwieszka powinna charakteryzować się wysoką jakością, niewielu osobom trzeba dziś przypominać. Zasadne wydaje się jednak pytanie o to, jak taką wysoką jakość uzyskać. Jeśli nie jesteśmy profesjonalistami, z pewnością nie będziemy w stanie rozpoznać profesjonalnego rozwiązania od dobrze wykonanej imitacji. Właśnie dlatego zaleca się, aby podwieszki były kupowane jedynie w renomowanych sklepach, w których oferta jest rozbudowana i skupia rozwiązania z oferty znanych producentów.