Parasol grzewczy – prosty sposób na przedłużenie lata w ogrodzie

Parasol grzewczy – prosty sposób na przedłużenie lata w ogrodzie

0

Szukając elementów wyposażenia do ogrodu czy na taras, najczęściej skupiamy się na meblach i dekoracjach. Wśród produktów wartych uwagi jest parasol grzewczy. Takie urządzenie to nic innego jak promiennik gazowy, który z pewnością kojarzony jest z ogródkami letnimi w restauracjach. Dzisiaj promiennik możemy mieć we własnym ogrodzie!

Innowacyjny parasol grzewczy w ogrodzie

Odpoczynek blisko natury to najlepsza forma relaksu. Przydomowy taras czy ogród pozwolą na korzystanie z uroków lata, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Aby przedłużyć miłe chwile w ogrodzie, warto wykorzystać parasol grzewczy. Jest to nowoczesny promiennik gazowy, który emituje ciepło, znacząco poprawiając komfort wypoczynku również podczas chłodniejszych dni czy wieczorów. Dzięki promiennikowi możliwe stanie się przedłużenie lata!

Parasol grzewczy to proste w obsłudze urządzenie, wykonane z dużą dbałością o estetykę i detale. Jest ono zasilane przez butlę z gazem, która ukryta jest wewnątrz urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że butla nie zaburza estetyki przestrzeni. Urządzenie wykonane jest z materiałów zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych. Wysokiej klasy promienniki znaleźć można na stronie producenta vulkan.com.pl.

Jak zaprojektowany jest parasol grzewczy?

Parasole grzewcze posiadają przemyślaną konstrukcję i są niezwykle proste w obsłudze. Użytkownik musi samodzielnie złożyć promiennik przy pomocy krótkiej instrukcji obsługi. Do działania promiennika potrzebny jest również wąż i reduktor. Wysokość płomienia regulować można odpowiednim pokrętłem. Promiennik posiada również zabezpieczenie przechyłu oraz czujnik wycieku gazu. Warto pamiętać, by parasol grzewczy stał w odpowiedniej odległości od ściany oraz zadaszenia.