Artystyczne meble ogrodowe – wybrane propozycje

Artystyczne meble ogrodowe – wybrane propozycje

0

Czy meble ogrodowe mogą być realizacją artystyczną? Jak najbardziej! Przekonamy się o tym, podziwiając nowoczesne kolekcje mebli ogrodowych. Oparte na designerskim podejściu do obiektów przestrzennych. Na niekonwencjonalnych rozwiązaniach formalnych. Na interesującej kolorystyce. Na nieszablonowym rozumieniu znanych przedmiotów i nadaniu im odświeżającej postaci. Artystyczne meble ogrodowe to cząstka sztuki na tarasie, balkonie, werandzie. To inspiracje płynące ze sztuki i włączanie w jej krąg tego, co użyteczne, praktyczne, przydatne.

Wiszące fotele, czyli w stronę oryginalnych mebli ogrodowych

Jeśli meble ogrodowe, które funkcjonalność łączą z artyzmem, to na pewno te ze strony gardenspace.pl. Efektowne, zjawiskowe, niezwykłe. Jak fotele wiszące, które pełnią rolę huśtawek ogrodowych. Najlepiej wyglądają zawieszone po prostu na drzewie. Przypominają wielkie kokony, jakby struktury naturalne, olbrzymie i zagadkowe. Meble tego rodzaju z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Zobaczymy je w ogrodach prywatnych i w komercyjnych strefach zewnętrznych. Ciekawie prezentują się też we wnętrzach.
W Garden Space oferuje się fotele wiszące w kilku wersjach: rattanowej, aluminiowej i technorattanowej. Bez trudu zatem dopasujemy ten mebel do konkretnej kreacji ogrodowej. Designerskie huśtawki wyłożone są wygodnymi poduszkami. Przepadniemy w nich na długie godziny ogrodowego leniuchowania i oderwania się od trosk.

Minimalizm mebli ogrodowych, czyli leżanki ogrodowe

Artyzm w nowoczesnym ogrodzie bardzo często przybiera minimalistyczną formę. Najlepiej wyrażają ją meble aluminiowe. Na przykład perfekcyjnie wyprofilowane, szare leżanki z aluminium. Interesująco wyglądają także designerskie leżanki z technorattanu. Stylowe i uniwersalne.